UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@kij - Moje dziecko w tym wieku leczyło już zagrożenie próchnicą ! Kasa prywatnie szła jak woda bo obiecywano lakowanie i cuda a efekt. Dentysta pieniądze przehulał a pacha t walczy całe życie. Po latach pani doktor mówi że jej córka też ma próchnice i zrobiłabym wszystko by do tego nie doszło a mimo to ? A więc leczyć trzeba ale nie oklamywać !