39
27.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co, bedzie jakaś aplikacja przeciw próchnicy na smartfona.. ?
(2025.03.27)

info

3  
  2
Przestańcie mnożyć nowe akcje bo zaraz utoniecie w ich morzu. Dowiedzieć do końca chociaz jeden projekt. Powodzenia
(2025.03.27)

info

3  
  2
Komu chcesz wciskać ciemnotę? Kto pozamykali gabinety stomatologiczne? Są otwarte jedne i drugie, czyli prywatne i na NFZ. Skąd dane o ubożeniu społeczeństwa? ze zrytego beretu chyba. W ogóle korzystasz z usług stomatologicznych?, wątpię bo piszesz bzdury.
(2025.03.27)
A pisowski to módlmy się i sprawa załatwiona.
(2025.03.27)
bajki opowiadasz.3 lata bez wizyty u dentysty, odstawiłem pastę z fluorem (obecnie stosuję z węglem i jonami srebra). Częstotliwość mycia powiedzmy około 5 x tydzień. Zmuszony do wizyty, podczas której okazało się, że wypadła robiona 3lata wcześniej plomba, żadnych nowych ubytków. Wszystko genetyka - wiek ok 50 lat
(2025.03.27)
pogotowie tylko zaleczy ból i to wszystko, choc może i duzo
(2025.03.27)

info

2  
  0
Już rusza, w ten weekend. Fajnie, nie? Prezydent ogłosił na fb
cosmicgirl (2025.03.27)
Higiena osobista to postawa ale jak ma się odziedziczone próchnice to możesz i jeść pastę a nie pomoże zapobiec próchnicy.....
(2025.03.27)
No miasto uchwaliło! Po ałotówce na osobę! Ale robi co może! Jaka pozoracja! Ty Nissan nie byłeś w wojsku ale pozorację działań masz opanowaną!
Yhooy (2025.03.27)

info

2  
  0
@kij - Serio? Ludzisz się, że Nissan coś zrobi!
(2025.03.27)