Wybrany wątek opinii

Wreszcie młode pokolenie elblążan będzie miała możliwość zadbania o uzębienie.
kij (2025.03.27)
@kij - Moje dziecko w tym wieku leczyło już zagrożenie próchnicą ! Kasa prywatnie szła jak woda bo obiecywano lakowanie i cuda a efekt. Dentysta pieniądze przehulał a pacha t walczy całe życie. Po latach pani doktor mówi że jej córka też ma próchnice i zrobiłabym wszystko by do tego nie doszło a mimo to ? A więc leczyć trzeba ale nie oklamywać !
(2025.03.27)
@kij - Serio? Ludzisz się, że Nissan coś zrobi!
(2025.03.27)
Powrót do komentarzy