UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie obiecane pogotowie stomatologiczne na nfz? Czyżby były to tylko obiecanki wyborcze Panie Prezydencie?.. Wstyd !

Wstyd!

Anuluj