UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wzrusza mnie ten powski język, ,, chcą ", ,, planują", ,, zamierzają", a jedyne co zawsze im się udajeto, ,piniędzy ni ma i nie będzie ".


Anuluj