Wybrany wątek opinii

Nauczcie najpierw rodziców myć zęby a później dzieci. Zęby nie psują się od jedzenia tylko od tego że nie są myte.
(2025.03.27)
bajki opowiadasz.3 lata bez wizyty u dentysty, odstawiłem pastę z fluorem (obecnie stosuję z węglem i jonami srebra). Częstotliwość mycia powiedzmy około 5 x tydzień. Zmuszony do wizyty, podczas której okazało się, że wypadła robiona 3lata wcześniej plomba, żadnych nowych ubytków. Wszystko genetyka - wiek ok 50 lat
(2025.03.27)
Higiena osobista to postawa ale jak ma się odziedziczone próchnice to możesz i jeść pastę a nie pomoże zapobiec próchnicy.....
(2025.03.27)
Myj naprzemian pasta bez/z fluorem. Nie odstawiaj całkowicie.
(2025.03.28)
Powrót do komentarzy