UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kij - Moje dziecko w tym wieku leczyło już zagrożenie próchnicą ! Kasa prywatnie szła jak woda bo obiecywano lakowanie i cuda a efekt. Dentysta pieniądze przehulał a pacha t walczy całe życie. Po latach pani doktor mówi że jej córka też ma próchnice i zrobiłabym wszystko by do tego nie doszło a mimo to ? A więc leczyć trzeba ale nie oklamywać !


Anuluj