21
21.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jakie wsparcie? Im trzeba odebrać przywileje przez które wpędza ja Polskę w biedę. W tym roku Polski rząd musiał pożyczyć 31 mld żeby tym chciwym pisowcom wypłacić 13 ki. To przez ich chciwość mamy pisflacje i ceny wyższe niż w Niemczech
Opiłować emerytów (2025.03.22)

info

7  
  16
Miasto wydaje miliony na religie w szkołach a teraz jeszcze na emerytów. Nic dziwnego że brak na remonty ulic żłobków czy bibliotek. Wstyd za taką radę miasta
Spisiony naród (2025.03.22)

info

6  
  20
W związku z tym że seniorzy pobierają 14 emerytur rocznie od kilku lat, proponuję żeby następne kilka lat wypłacać im tylko 10 dla równowagi
Dość marnotrawstwa (2025.03.22)

info

4  
  13
jak dożyjesz też będziesz emerytem tylko na razie bez rozumu
(2025.03.22)
już widać jaki miód dał ci Tusk
(2025.03.22)
młodzi sprzedali swój los i życie Tuskowi będą płakać i już to robią wy Pisowi to nie warci jesteście butów czyścić
(2025.03.22)
@B - "Nie wybrałam PiS-u. Proszę mnie nie obrażać. " - Wiem, że niektórzy nie głosowali. Przepraszam ich. Dotyczy tych, co dali się nabrać.
(2025.03.22)
@Opiłować emerytów - To dzięki emerytom masz dziś wolną POLSKĘ, jeździsz do Dubaju, gdyby nie emeryci to dziś jeździłbyś na wykopki do PGR!!!!!
Tomygość (2025.03.22)
Dziwni obecnie ci młodzi. Na ogół mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe, dobrze jedzą, mają super komórki, wyjazdy itp. Na nic nie muszą zapracowac, żadnych obowiązków. RODZICE NIC NIE WYMAGAJĄ. Szkoła bez prac domowych. Luzik. Na agół zero empatii. A MŁODOSC SZYBKO PRZEMINIE. Rodzice kiedyś odejdą i co dalej? Kpią z emerytów? Życzę im, aby jednak dożyli twgo pięknego wieku.
Szanujmy ludzi (2025.03.23)
@Szanujmy ludzi - Niestety rośnie spoleczenstwo głąbów i nierobów!!!
(2025.03.24)