Wybrany wątek opinii
Trzeba inwestować w młodych, a nie emerytów
Do moderacji
Odpowiedz
7
57
Emerytów dobić? Gdyby emeryci nie pomagali dzieciom i wnukom, wymienieni nie żyliby tak dobrze, jak żyją, Ponad własny stan. Emeryci to ostatni intelektualiści. To dzięki Nim istnienie bibliotek ma sens. To Oni jedyni hołdują zasadom dobrego zachowania. Przyszłość nie wróży nic dobrego młodemu pokoleniu. Nauka nie jest ważna. Najważniejsze dla Nich są social media.
Do moderacji
Odpowiedz
63
5
@B - Emeryci wybrali nam oszukańczy PIS, to nie jest chlubne. Tylko dzięki Wam ci oszuści dorwali się do władzy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
46
A skąd takie wnioski? Do wygranej PiSu głównie przyczynili się ludzie młodzi, rozpoczynający dorosłe życie (teraz zaczynają wierzyć w Konfederację, myślą że wszyscy będą Mentzenami, a będą jemu reflektory pucować bez ZUS-u, NFZ-u, armii itp). Ich główny elektorat można oglądać w każdą niedzielę pod świątyniami zniewolenia, sprawdź jacy tam ludzie chodzą, sami emeryci?
Do moderacji
Odpowiedz
21
12
"teraz zaczynają wierzyć w Konfederację" - Bo 8-letnia przygoda z PIS to za mało? Przygód potrzebują ci młodzi? Nie, młodzi w kolejkach stali by PIS pogonić, proszę Pana.
Do moderacji
Odpowiedz
14
11
Nie wybrałam PiS-u. Proszę mnie nie obrażać.
Do moderacji
Odpowiedz
14
14
jak dożyjesz też będziesz emerytem tylko na razie bez rozumu
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
już widać jaki miód dał ci Tusk
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
młodzi sprzedali swój los i życie Tuskowi będą płakać i już to robią wy Pisowi to nie warci jesteście butów czyścić
Do moderacji
Odpowiedz
12
14
@B - "Nie wybrałam PiS-u. Proszę mnie nie obrażać. " - Wiem, że niektórzy nie głosowali. Przepraszam ich. Dotyczy tych, co dali się nabrać.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3