UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto wydaje miliony na religie w szkołach a teraz jeszcze na emerytów. Nic dziwnego że brak na remonty ulic żłobków czy bibliotek. Wstyd za taką radę miasta

Spisiony naród

Anuluj