UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto wydaje miliony na religie w szkołach a teraz jeszcze na emerytów. Nic dziwnego że brak na remonty ulic żłobków czy bibliotek. Wstyd za taką radę miasta
Spisiony naród
Miasto wydaje miliony na religie w szkołach a teraz jeszcze na emerytów. Nic dziwnego że brak na remonty ulic żłobków czy bibliotek. Wstyd za taką radę miasta
Spisiony naród