UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwni obecnie ci młodzi. Na ogół mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe, dobrze jedzą, mają super komórki, wyjazdy itp. Na nic nie muszą zapracowac, żadnych obowiązków. RODZICE NIC NIE WYMAGAJĄ. Szkoła bez prac domowych. Luzik. Na agół zero empatii. A MŁODOSC SZYBKO PRZEMINIE. Rodzice kiedyś odejdą i co dalej? Kpią z emerytów? Życzę im, aby jednak dożyli twgo pięknego wieku.

Szanujmy ludzi