Wybrany wątek opinii

Dziwni obecnie ci młodzi. Na ogół mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe, dobrze jedzą, mają super komórki, wyjazdy itp. Na nic nie muszą zapracowac, żadnych obowiązków. RODZICE NIC NIE WYMAGAJĄ. Szkoła bez prac domowych. Luzik. Na agół zero empatii. A MŁODOSC SZYBKO PRZEMINIE. Rodzice kiedyś odejdą i co dalej? Kpią z emerytów? Życzę im, aby jednak dożyli twgo pięknego wieku.
Szanujmy ludzi (2025.03.23)
@Szanujmy ludzi - Niestety rośnie spoleczenstwo głąbów i nierobów!!!
(2025.03.24)
Powrót do komentarzy