UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W związku z tym że seniorzy pobierają 14 emerytur rocznie od kilku lat, proponuję żeby następne kilka lat wypłacać im tylko 10 dla równowagi

Dość marnotrawstwa

Anuluj