UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W związku z tym że seniorzy pobierają 14 emerytur rocznie od kilku lat, proponuję żeby następne kilka lat wypłacać im tylko 10 dla równowagi
Dość marnotrawstwa
W związku z tym że seniorzy pobierają 14 emerytur rocznie od kilku lat, proponuję żeby następne kilka lat wypłacać im tylko 10 dla równowagi
Dość marnotrawstwa