Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
7
16
@Opiłować emerytów - To dzięki emerytom masz dziś wolną POLSKĘ, jeździsz do Dubaju, gdyby nie emeryci to dziś jeździłbyś na wykopki do PGR!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
13
1