UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@B - "Nie wybrałam PiS-u. Proszę mnie nie obrażać. " - Wiem, że niektórzy nie głosowali. Przepraszam ich. Dotyczy tych, co dali się nabrać.


Anuluj