UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Opiłować emerytów - To dzięki emerytom masz dziś wolną POLSKĘ, jeździsz do Dubaju, gdyby nie emeryci to dziś jeździłbyś na wykopki do PGR!!!!!

Tomygość

Anuluj