A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mira 2 - Były robione takie obliczenia na jednym forum. Spokojnie ponad 2000.
@kek - Trzeba
budujcie tylko pamietajcie o drenażach burzowych i o drogach dojazdowych, skrzyżowanie legionów/piłsudskiego to jest porażka powinno być tam rondo
Apteki całodobowej nie ma, poczty całodobowej nie ma, pogotowie stomatologiczne jest ?? Centrum miasta (pasaż na Hetmańskiej puste), dla kogo te mieszkania
@Zmartwiony - Rzeczywiście, możnaby zbudować największą na świecie Fabrykę Batów Do Poganiania Koni, Mułów i Osłów. Produkcja prosta nie wymaga większych nakładów, wierzbowych witek wszak w okolicy nie brakuje, sķórzany rzemień... Możnaby tam z 2000 młodych ludzi zatrudnić. Mógłbyś tam głównym technologiem zostać. Jeden tylko kłopot - miesięczne pobory wypłacanoby w tych batach...
@Anna L. - Stworzyć coś nowego, czyli co konkretnie? Dobudować trzecie kible dla inceli w wieku 20 - 30 lat?
Porośnięte różnego rodzaju roślinnością... :)
Przecież te mieszkania będą puste stały, tak jak te na grunwaldzkiej typu neonova pointy czy jakoś tak, gdzie 95% ma ciemne okna po zmroku (i nie chodzi o zasłonięte rolety). Missan niech się lepiej weźmie za naprawę legionów i ogólnej, gdzie powycinali asfalt i połowy miejsc nawet nie oznaczyli a teraz czekają z pozostaniem tych ulic nie wiadomo na co.
Przy okazji elbląskiego budownictwa pytanie do władz Miasta dlaczego nie ma żadnej oferty dla elblążan, którzy chcą wybudować w tym wyludniającym się mieście swój własny dom jednorodzinny,
Ciekawe kto ci załatwił lepsze życie pajacu.