Wybrany wątek opinii
Przecież te mieszkania będą puste stały, tak jak te na grunwaldzkiej typu neonova pointy czy jakoś tak, gdzie 95% ma ciemne okna po zmroku (i nie chodzi o zasłonięte rolety). Missan niech się lepiej weźmie za naprawę legionów i ogólnej, gdzie powycinali asfalt i połowy miejsc nawet nie oznaczyli a teraz czekają z pozostaniem tych ulic nie wiadomo na co.
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@Opasły Missan - A od kiedy to prezydent miasta naprawia ulice? Sam weź się za robotę zamiast pierdziec w fotel i głupio komentować
Do moderacji
Odpowiedz
1
2