UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
budujcie tylko pamietajcie o drenażach burzowych i o drogach dojazdowych, skrzyżowanie legionów/piłsudskiego to jest porażka powinno być tam rondo
budujcie tylko pamietajcie o drenażach burzowych i o drogach dojazdowych, skrzyżowanie legionów/piłsudskiego to jest porażka powinno być tam rondo