UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

budujcie tylko pamietajcie o drenażach burzowych i o drogach dojazdowych, skrzyżowanie legionów/piłsudskiego to jest porażka powinno być tam rondo


Anuluj