51
10.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
... a wyjazd z Legionów w Piłsudskiego jak był na początku tak będzie na zawsze i na wieki wieków. Tam w okolicy tego skrzyżowania wszystkie normy spalinowe na pewno są i będą w normie.
SMOG.. (2025.03.10)
Budować tylko z głową a nie pózniej płacz że zalane jest wszystko i pod wodą całe ulice i osiedla. Gdzie ta woda ma podczas nawałnic i ulew obfitych wsiąkać? Studzienki kanalizacyjne są w małych ilościach i niedrożne często czego mamy dowody podtopionych ulic i domów przy każdej większej ulewie.
(2025.03.10)

info

21  
  0
@SMOG.. - Tam powinna nastąpić solidna przebudowa tego skrzyżowania i w ogóle całej jezdni. Zapomniałem że najpierw budują osiedla a potem z budżetu miasta ulice asfaltują czy dopiero doprowadzają do nich dojazd.
(2025.03.10)
Super będzie więcej owieczek do strzyżenia
(2025.03.10)

info

2  
  5
I dobrze. Może zasłoni ten koszmar architektoniczny przypominający stodołę.
Aqq (2025.03.10)

info

8  
  7
Wybudowali by nowe zakłady pracy a nie kolejne puste bloki. Gdzie młodzi ludzie mają pracować? GE i Carrefour zwalniają o czym można było tu przeczytać, chyba pora wyjechać z tego miasta.
Zmartwiony (2025.03.10)
@mkt - A gdzie masz tam dzwony???? Może najpierw się zorientuj a potem pisz komentarze, myślenie nie boli
Aqg (2025.03.10)
Tak to u nas właśnie jest. Powinna być pierw zrobiona infrastruktura a potem osiedle. Nowe bloki na fromborskiej, częstochowskiej a teraz jeszcze te. Totalnie zakorkują królewiecka i Kościuszki. Wyjazd z legionow w Piłsudskiego bedzie mega męczący. Dowalcie jeszcze te wschodnia to będzie gorzej niż na Bema.
(2025.03.10)
Prawie wszyscy młodzi po maturze wyjadą z Elbląga na stałe. To miasto nie ma czym przyciągnąć. Z pracą będzie coraz gorzej. Władze miasta nawet nie starają się, żeby stworzyć coś nowoczesnego i zachęcić młodych do pozostania w mieście. Najważniejszym jest fakt, że za nic nierobienie wysokie pensje wpływają na konta. Rządzenie miastem jest przestarzałe. Z AI sobie nie poradzą.
Anna L. (2025.03.10)
Hym.... tak z ciekawości - czy ktoś jest w stanie podać ile mieszkań wybuduje się w Elblągu w następne 2-3 lata z tego co się teraz zaczęło lub za chwilę zacznie budować ?? 800-1200 ????
Mira 2 (2025.03.10)