UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Apteki całodobowej nie ma, poczty całodobowej nie ma, pogotowie stomatologiczne jest ?? Centrum miasta (pasaż na Hetmańskiej puste), dla kogo te mieszkania

okoniowaty

Anuluj