Wybrany wątek opinii
Czy naprawdę tam gdzie zostało trochę zieleni trzeba od razu pakować betonozę i stawiać bloki... Czy ktoś chce zabetonować całe miasto? Niedługo w mieście oprócz parków nie będzie już terenów zielonych...
Do moderacji
Odpowiedz
99
34
@kek - Trzeba
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@kek - n@chodźcy muszą gdzieś mieszk@ć jeszcze niekt nie zajażył?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0