UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy okazji elbląskiego budownictwa pytanie do władz Miasta dlaczego nie ma żadnej oferty dla elblążan, którzy chcą wybudować w tym wyludniającym się mieście swój własny dom jednorodzinny,


Anuluj