UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy okazji elbląskiego budownictwa pytanie do władz Miasta dlaczego nie ma żadnej oferty dla elblążan, którzy chcą wybudować w tym wyludniającym się mieście swój własny dom jednorodzinny,
Przy okazji elbląskiego budownictwa pytanie do władz Miasta dlaczego nie ma żadnej oferty dla elblążan, którzy chcą wybudować w tym wyludniającym się mieście swój własny dom jednorodzinny,