Wybrany wątek opinii
Dla kogo te nowe osiedle? Jak Elbląg się wyludnia, mamy najmniej urodzeń w historii, ludzie uciekają z miasta, bo Elbląg to Januszex minimalna krajowa Panie Areczku. To ja się pytam... kto to kupi? POPiS planuje to emigrantom wynajmować? Nadciąga cię ich tu w milionach? I taki macie plan?
Do moderacji
Odpowiedz
50
38
Dokładnie! Oni budują te mieszkania i wszytko stoi puste! To są mieszkania dla przyszłych imigrantów i elity będą im wynajmować żyjąc daleko stąd, a Polska zamieni się w drugi Londyn.
Do moderacji
Odpowiedz
35
37
Twoja opinia nikogo nie interesuje leniu. Pracuj sobie za najniższą krajową czy tu czy na drugim końcu Polski jak ambicji nie masz. Ten pociąg karierą zwany dawno już Ci odjechał razem z peronem tylko marudzisz na swoje życie...
Do moderacji
Odpowiedz
23
29
Bardzo ambitna teoria. Emigrantów stać wg Ciebie będzie na wynajem komercyjny.
Do moderacji
Odpowiedz
17
14
Gdyby nowe osiedla stały puste nikt nie rozpoczynał by nowych inwestycji gamoniu. Pomyśl czasem, że życie to nie tylko Twoje ujadanie o biedzie.
Do moderacji
Odpowiedz
30
19
Ciekawe kto ci załatwił lepsze życie pajacu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Po co. ma być stać imigrantów na wynajem. Jak państwo im wynajem opłaci.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Pis nigdy imigrantom nie dawał zielonego światła, przeciwnie do rządzących. Trolu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0