51
10.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zmartwiony - Nie wiem jak dotrzeć do ciągle narzekających, że nikt nie buduje nowych zakładów pracy. Zrozumcie, że aby powstało jedno nowe miejsce pracy inwestor musi wyłożyć 1-1,5 mln zł( zakład zatrudniający ok 20 osób), a duże fabryki to ogromne kwoty liczone w euro. Więc przestańcie biadolić, zastanówcie się dlaczego żaden poważny inwestor nie chce zakotwiczyć w Elblągu.
babunia (2025.03.10)
i cyk nowa stonka
(2025.03.10)

info

0  
  1
@Opasły Missan - A od kiedy to prezydent miasta naprawia ulice? Sam weź się za robotę zamiast pierdziec w fotel i głupio komentować
Art:) (2025.03.10)
@mkt - W kościele św. Brata Alberta nie ma dzwonów
Agataxxx (2025.03.10)
Jeszcze nie kazdy to widzi i czuje w portfelu ale kryzys juz jest gleboko, inwestowanie w mieszkania to obecnie nonsens, w Egu zrobila sie nadpodaz i tylko deweloperzy o tym wiedza...
kto to kupi (2025.03.10)

info

3  
  0
@mkt - W tym kościele nie ma dzwonów…
Ewa 236 (2025.03.10)
A w centrum dalej puste place Mam 50 tkę i chyba nie doczekam ich zabudowy (stare m wyspa sp )
Mariusz 76 (2025.03.10)

info

1  
  2
Po co. ma być stać imigrantów na wynajem. Jak państwo im wynajem opłaci.
(2025.03.10)
@Zmartwiony - Od kiedy miasto jest od budowania zakładów pracy? Albo wciąż żyjesz PRL-em, albo przylazłeś narzekać dla narzekania, a pojęcia o niczym nie masz.
DasModel (2025.03.11)
@mkt - Bliżej borysa jest ciszej
Szejk Ali (2025.03.11)