UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież te mieszkania będą puste stały, tak jak te na grunwaldzkiej typu neonova pointy czy jakoś tak, gdzie 95% ma ciemne okna po zmroku (i nie chodzi o zasłonięte rolety). Missan niech się lepiej weźmie za naprawę legionów i ogólnej, gdzie powycinali asfalt i połowy miejsc nawet nie oznaczyli a teraz czekają z pozostaniem tych ulic nie wiadomo na co.

Opasły Missan