UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

SP 9 To bardzo dobra szkoła i niestety niedoceniana - a może to i dobrze, bo nie jest zatłoczona i dzieci nie siedzą sobie na głowie na szkolnych korytarzach jak w innych szkołach i uczą się w komfortowych warunkach. Szkoda, że się budynek marnuje. Termoizolacja załatwiłaby sprawę z dużymi rachunkami za ogrzewanie.

Mieszkaniec Zawada