UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Missan dzielnie kontynuuje niechęć swojego poprzednika do SP9.Rozdawnictwo i kolesiostwo to już tradycja. W debacie przedwyborczej z dumą mówił o wygaszaniu szkol. My rodzice łatwo się nie poddamy, niech pan nie będzie taki pewny, panie prezydencie
Rodzic dzieci