UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SP 9 To bardzo dobra szkoła i niestety niedoceniana - a może to i dobrze, bo nie jest zatłoczona i dzieci nie siedzą sobie na głowie na szkolnych korytarzach jak w innych szkołach i uczą się w komfortowych warunkach. Szkoda, że się budynek marnuje. Termoizolacja załatwiłaby sprawę z dużymi rachunkami za ogrzewanie.

Mieszkaniec Zawada

Anuluj