UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Missan dzielnie kontynuuje niechęć swojego poprzednika do SP9.Rozdawnictwo i kolesiostwo to już tradycja. W debacie przedwyborczej z dumą mówił o wygaszaniu szkol. My rodzice łatwo się nie poddamy, niech pan nie będzie taki pewny, panie prezydencie
Rodzic dzieci