UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zlikwidować urzędnikom samorządowym, szczególnie prezydentowi miasta, służbowe samochody, niech jeżdżą komunikacją miejską do pracy, z pracy i w innych celach, od razu zejdą na ziemią i być może zakasają rekawy, jedyna nadzieja na poprawę naszej mieszkańców codzienności!!!!!