UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zlikwidować urzędnikom samorządowym, szczególnie prezydentowi miasta, służbowe samochody, niech jeżdżą komunikacją miejską do pracy, z pracy i w innych celach, od razu zejdą na ziemią i być może zakasają rekawy, jedyna nadzieja na poprawę naszej mieszkańców codzienności!!!!!