UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zlikwidować urzędnikom samorządowym, szczególnie prezydentowi miasta, służbowe samochody, niech jeżdżą komunikacją miejską do pracy, z pracy i w innych celach, od razu zejdą na ziemią i być może zakasają rekawy, jedyna nadzieja na poprawę naszej mieszkańców codzienności!!!!!


Anuluj