UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko dlaczego Polacy mają cierpieć z powodu wyborów pisowców?? Skoro dla pisowca ważniejsza 14 niż dobro kraju

Polacy vs pisowcy

Anuluj