UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko dlaczego Polacy mają cierpieć z powodu wyborów pisowców?? Skoro dla pisowca ważniejsza 14 niż dobro kraju
Polacy vs pisowcy
Tylko dlaczego Polacy mają cierpieć z powodu wyborów pisowców?? Skoro dla pisowca ważniejsza 14 niż dobro kraju
Polacy vs pisowcy