A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Suweren - Dzieci zabrali pod więzienie żeby patrzyły chory jesteś człowieczku. Aresztowanego się kuje takie mamy regulaminy. Nie takie kozaki szły na współpracę z organami. Widmo odsiadki robi swoje. Zeznania dobrowolne nazywa się to deal. Coś za coś.
@Suweren - Pojęcia nie masz czym jest areszt wydobywczy. Posiedziała by kilka lat to by poczuła standardy Ziobry. Jakoś w jej sprawie nikt różańca pod więzieniem nie odmawiał. Szybko o swoich zapomnieli pisowcy.
Kiedy miasto zagospodaruje teren po pawilonach handlowych przy dawnym kinie Syrena? Czy z okien ratusza nie widać tego placu zarośniętego chaszczami w środku miasta? Po co wyburzono te pawilony? Dopóki stały to miasto w tym miejscu jakoś wyglądało.
@echo - Pewnie ktoś kupił ten teren przy Syrenie za psi pieniądz i czeka na lepszą koniunkturę by go sprzedać !
Już wiadomo kto opłaca tych ekoterrotystów :)
Wody Polskie do roboty. Proste
Jak ci pęknie szklanka i butelka, to gdzie masz więcej wody? Podstawowe prawa fizyki. I chyba nie wiesz co to jest tzw. cofka. Woda będzie swobodniej się przemieszczać w naszą stronę. Znowu prawa fizyki cienka vs gruba rura.
Kaczor Donald jaki jest każdy widzi....
Jest wiele do zrobienia. Od zwykłej przyzwoitości człowieka po analizę stanu hydrogeologicznego miasta. Infrastruktura to jedno, zaś korzystanie z niej to drugie. Należy wymagać nie tylko od instytucji powołanych do organizacji życia w mieście ale także wprowadzić element pokazywania iż mieszkając uwiązani jesteśmy do miejsc, które należy szanować. Nie sztuką jest sprzątać, sztuką jest nie śmiecić i nie niszczyć. Liczny udział w konkursie o historii Elbląga może wesprzeć jakąś imprezą o terazniejszości i potrzebach Elbląga i Elblążan.
Duża część miasta była pod wodą 08.08.2024r? Te kilka dużych kałuż z wodą to nie zalanie dużej części miasta, proszę nie straszyć i nie wprowadzać ludzi w błąd. Kanaliza jest czyszczona regularnie, problemem jest jej za niska przepustowość przy tak obfitych opadach.