UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest wiele do zrobienia. Od zwykłej przyzwoitości człowieka po analizę stanu hydrogeologicznego miasta. Infrastruktura to jedno, zaś korzystanie z niej to drugie. Należy wymagać nie tylko od instytucji powołanych do organizacji życia w mieście ale także wprowadzić element pokazywania iż mieszkając uwiązani jesteśmy do miejsc, które należy szanować. Nie sztuką jest sprzątać, sztuką jest nie śmiecić i nie niszczyć. Liczny udział w konkursie o historii Elbląga może wesprzeć jakąś imprezą o terazniejszości i potrzebach Elbląga i Elblążan.
akuku