UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest wiele do zrobienia. Od zwykłej przyzwoitości człowieka po analizę stanu hydrogeologicznego miasta. Infrastruktura to jedno, zaś korzystanie z niej to drugie. Należy wymagać nie tylko od instytucji powołanych do organizacji życia w mieście ale także wprowadzić element pokazywania iż mieszkając uwiązani jesteśmy do miejsc, które należy szanować. Nie sztuką jest sprzątać, sztuką jest nie śmiecić i nie niszczyć. Liczny udział w konkursie o historii Elbląga może wesprzeć jakąś imprezą o terazniejszości i potrzebach Elbląga i Elblążan.

akuku

Anuluj