UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Suweren - Pojęcia nie masz czym jest areszt wydobywczy. Posiedziała by kilka lat to by poczuła standardy Ziobry. Jakoś w jej sprawie nikt różańca pod więzieniem nie odmawiał. Szybko o swoich zapomnieli pisowcy.