A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Deratyzacja - jak można byc tak naiwnym i głosować na pisiurków. Ty pisowski trollu jesteś tego najlepszym przykładem. ale to tylko flanela
Szkoda słów.
@ufoludek - Jak pogłębia to na logikę więcej czy mniej wody w korycie się zmieści?
Więcej w korycie i poza. To będzie jak poszerzenie autostrady o dodatkowy pas.
@Głos z oddali tłumu - Studzienki są nie przepustowe gdyż, np. ul Kosynierów wyremontowana w 2016 lub 17 roku, i nie zrobiono kanalizacji burzowej, tylko wszystko razem w kanalizę miejską, no i przy większych (by nie powiedzieć średnich) opadach ul. Zielona i Kosynierów ma pozalewane piwnice Nie pomoże tu czyszczenie kanalizacj. A teraz jeszcze włączą w tą nie przepustową kanalizację, nowy budynek z 15 mieszkaniami, plus odwodnienie burzowo/deszczowe z owego budynku, więc podtopienia będą częściej i gorsze w skutkach Ale kto tam o tym myśli, skoro developer nie ma czasu bo musi nadrobić stracony czas - ten który poświęcił na ratowanie tego co już zniszczył
Nie właśnie nie. To będzie rynna do której możesz więcej napuścić. Rzeki się pogłębianie, aby zabezpieczyć przed powodzią. Albo nie kojarzysz prostych spraw, dlbo jesteś dywersantem.
@Skrucha pislamki - Zakuli drobna kobietę w kajdanki zespolone, wsadził do aresztu wydobywczego na oczach dzieci, to kobieta przyznała sie do wszystkiego co jej kazali. Zeznania wymuszone, bolszewickie metody.
Nie, nie zrobili nic. Mało tego pogłębiają problem zabudową polderów rozlewowych oraz nieumiejętną gospodarką wód opadowych. Do zobaczenia i na fali.
Sama prawda! Twn niby zbiornik przy Wyspiańskiego na Kumieliu też zawalony naniosem i krzaki rosną, ale spoko. Damy radę :(
@zły - No i co z tego że władza w Elblągu bedzie naciskać i współpracować z Wodami Polskiemi prosić i błagać na kolanach... żeby zrobili to co ty chcesz. UM nie ma żadnego przełożenia na Wody Polskie na to co robią i kiedy, to oni są tak jakby właścicielem i inwestorem na tej rzece nie miasto. Jak nie wierzysz to poczytaj jak ślamazarzy się budową zbiornika retencyjnego na Kumieli i dla czego oraz kto jest inwestorem kto za to płaci.