UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedy miasto zagospodaruje teren po pawilonach handlowych przy dawnym kinie Syrena? Czy z okien ratusza nie widać tego placu zarośniętego chaszczami w środku miasta? Po co wyburzono te pawilony? Dopóki stały to miasto w tym miejscu jakoś wyglądało.
echo