UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy miasto zagospodaruje teren po pawilonach handlowych przy dawnym kinie Syrena? Czy z okien ratusza nie widać tego placu zarośniętego chaszczami w środku miasta? Po co wyburzono te pawilony? Dopóki stały to miasto w tym miejscu jakoś wyglądało.

echo

Anuluj