UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy miasto zagospodaruje teren po pawilonach handlowych przy dawnym kinie Syrena? Czy z okien ratusza nie widać tego placu zarośniętego chaszczami w środku miasta? Po co wyburzono te pawilony? Dopóki stały to miasto w tym miejscu jakoś wyglądało.
echo