Wybrany wątek opinii

Kiedy miasto zagospodaruje teren po pawilonach handlowych przy dawnym kinie Syrena? Czy z okien ratusza nie widać tego placu zarośniętego chaszczami w środku miasta? Po co wyburzono te pawilony? Dopóki stały to miasto w tym miejscu jakoś wyglądało.
echo (2024.09.25)
@echo - Pewnie ktoś kupił ten teren przy Syrenie za psi pieniądz i czeka na lepszą koniunkturę by go sprzedać !
tyle (2024.09.25)
@echo - to teren prywatny
(2024.09.25)
@tyle - Piekarz-ciastkarz i, ,bizmesme, ,w jednym...
(2024.09.26)
Powrót do komentarzy