Wybrany wątek opinii
Kiedy miasto zagospodaruje teren po pawilonach handlowych przy dawnym kinie Syrena? Czy z okien ratusza nie widać tego placu zarośniętego chaszczami w środku miasta? Po co wyburzono te pawilony? Dopóki stały to miasto w tym miejscu jakoś wyglądało.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@echo - Pewnie ktoś kupił ten teren przy Syrenie za psi pieniądz i czeka na lepszą koniunkturę by go sprzedać !
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@echo - to teren prywatny
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@tyle - Piekarz-ciastkarz i, ,bizmesme, ,w jednym...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0