UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest wiele do zrobienia. Od zwykłej przyzwoitości człowieka po analizę stanu hydrogeologicznego miasta. Infrastruktura to jedno, zaś korzystanie z niej to drugie. Należy wymagać nie tylko od instytucji powołanych do organizacji życia w mieście ale także wprowadzić element pokazywania iż mieszkając uwiązani jesteśmy do miejsc, które należy szanować. Nie sztuką jest sprzątać, sztuką jest nie śmiecić i nie niszczyć. Liczny udział w konkursie o historii Elbląga może wesprzeć jakąś imprezą o terazniejszości i potrzebach Elbląga i Elblążan.
akuku