A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z ratusza nie widać rzeki kumieli i rzeki Elbląg. Nawet nie widzą terenu przy byłym kinie syrena. Wstyd.
Po asystentce społecznejUkraince, która do niedawna zajmowała się stylizacją i upiększaniem brwi, media informują o nowym doradcyTfuska. Ten 23-latek, który nie ma zbyt bogategoCV, posiada jednak majętnego i hojnie wypłacającego się ojcaDonatora. Jakie doświadczenie może mieć taki 23 letni?Żadne, choćby nawet skończyłby pięć wydziałów. Do piastowania stanowiskaDoradcy trzeba mieć duże doświadczenie, którego nie da się wynieść z żadnego uniwersytetu. Do rozwiązywania kompleksowych problemów wiedza nie wystarczy, jeśli się nie posiada zdolności mentalnego przebicia wielu płaszczyzn powiązanych bezpośrednio i pośrednio z problemem do rozwiązania.
Jakość człowieka i jego zdolność i przydatność nie rozpoznaje się po tym ile skończył wydziałów, ale dopiero w praniu.
Co do kończenie studiów to mnóstwo jest takich „absolwentów” uczelni, którzy mają doktoraty a potrafią tyle, ile noga od stołu.
@echo - to teren prywatny
Powiem wam coś ludzie. Jesteście zryci. Daliście się podejść politykom, niewartym złamanego grosza. Podzielili was, czyli nas, jako naród, a teraz ujadacie jak psy łańcuchowe i dajecie popis.
Najważniejsze, że Prawo i Sprawiedliwość nie rzadzi. Ważne że Polska jest uśmiechnięta i to, że Rynna bedzie zbudowana z Tatr do Bałtyku i wszysko bedzie okay i powódz nam nie straszna. powódznam nie bedzie straszna.
Przykro czytać tych inteligentnych spod budki z piwem.
@eh - A jaka będzie specjalizacja 23-latka pana premiera? W jakiej dziedzinie będzie mu doradzał?
@nie lubie kaczek - W cudzym oku igłę widzisz, a w swoim belki nie dostrzegasz? A tak ogólnie, to żyjesz w alternatywnym świecie.
I nie toleruj przgranych, którzy trzymają się koryta od 15 października do 13 grudnia. Ci których uczyliśmy jeść widelcem, nauczyli swoich polityków, że po przegranych wyborach, ustępuje się z honorem. Następnego dnia po wyborach. A my tolerujemy trzodę przy korycie jeszcze do trzynastego grudnia. I dopuszczamy do głosu PISk oderwanych od rzeczywistości.
Tusk przez zignorowanie komunikatów ingw ponosi pełną odpowiedzialność za tą klęskę żywiołową, katastrofę ekologiczną jak i ekonomiczną i wszystkie ofiary tej powodzi. Jeszcze wprowadził tych biednych ludzi w błąd kłamiąc że prognozy nie są przesadnie alarmujące.