50
06.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po jakiego groma robić remont tego miejskiego zad-pia jaki jest dzięki każdych kolejnych władz piękny i dumny kiedyś rejon miasta. Panie Prezydencie, Wysoka Rado przecież miasto nie ma kasy na takie głupoty jak poprawa bezpieczeństwa i życia mieszkańców. Kolejne okna w zdewastowanych budynkach zabić nowiuteńką płytą paździerzową. Elewacje dawnego Banku umyć karcherem bo taka obsrana od 15 lat już cuchnie. Przyjąć założenia budżetu obywatelskiego i na całej wymagającej remontu ulicy 1-ga Maja wyłożyć wykładzinę PCV imitującą polbruk albo parkiet, a na terenach zielonych wyłożyć wykładzinę PCV imitującą trawę. Wyjdzie jakieś 30 tys całość inwestycji, to i oszczędności w budżecie i na zdjęciach do kampanii wyborczych będzie ładnie i kolorowo nawet w widoku z satelity.
erazm (2024.09.06)
Tak to akurat ważne, że nie rządzą, zobacz sobie na ich przedstawicieli w RM, jak ochoczo klaszczą do pomysłów obecnej władzy. To jest jeden wielki kawał betonu, w tym układzie nawet partii politycznych nie ma, to taka iluzja żeby plebs mógł pokrzykiwać za swoim wodzem plemiennym.
(2024.09.06)
O geniuszu intelektu, brawo. A ty coś pożytecznego w życiu zrobiłeś?
(2024.09.06)
Ty robisz to od lat.
(2024.09.06)
Zaorać, zostawić bruzdy - może coś z tego natura wymyśli.
(2024.09.06)

info

5  
  1
Część nalezy do SIELANKI
(2024.09.06)
Cały podest jest własnością Sielanki. Na to obywatele głosując na w Budżecie Obywatelskim postanowili wydać pieniądze. Jeśli ktoś ma uwagi to niech napisze własny projekt. Może zdobędzie poparcie obywateli miasta.
Jan zainteresowany (2024.09.06)
@Jan zainteresowany - Obywatele nie muszą mieć pełnej wiedzy na temat co jest czyja własnością. Obywatele natomiast zbieraja żniwo różnych durnych decyzji i realizacji tych czy owych, a gdy czara sie przelewa łapia sie pierwszej okazji jaka jest w tym wypadku BO czyli ich pieniadze jak sądze aby zmienić cos co dawno powinno być zmienione. Pisanie własnych projektów to nie jest warunek do tego aby mieć uwagi.
(2024.09.06)
Kiedy w końcu Ratusz pomoże temu " przedsiębiorcy " ze sklepu zabitymi deskami pod biurami PiS, oraz producentowi ciastek z łąki na Placu Konstytucji w podjęciu decyzji, Co dalej ?
(2024.09.06)

info

9  
  0
Na miejscu Prezydenta zamknąłbym ulicę 1 Maja od Nr 2 do ulicy Hetmańskiej, bo bym się wstydził.
(2024.09.06)

info

9  
  1