Wybrany wątek opinii

I nie pomyliłem się co do wyboru wykonawcy. Robią bo robią, bo pieniądze trzeba zjadać, ale jakości i projektu znowu zabraknie, to typowe dla inwestycji miejskich.
(2024.09.06)
O geniuszu intelektu, brawo. A ty coś pożytecznego w życiu zrobiłeś?
(2024.09.06)
Powrót do komentarzy