UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po jakiego groma robić remont tego miejskiego zad-pia jaki jest dzięki każdych kolejnych władz piękny i dumny kiedyś rejon miasta. Panie Prezydencie, Wysoka Rado przecież miasto nie ma kasy na takie głupoty jak poprawa bezpieczeństwa i życia mieszkańców. Kolejne okna w zdewastowanych budynkach zabić nowiuteńką płytą paździerzową. Elewacje dawnego Banku umyć karcherem bo taka obsrana od 15 lat już cuchnie. Przyjąć założenia budżetu obywatelskiego i na całej wymagającej remontu ulicy 1-ga Maja wyłożyć wykładzinę PCV imitującą polbruk albo parkiet, a na terenach zielonych wyłożyć wykładzinę PCV imitującą trawę. Wyjdzie jakieś 30 tys całość inwestycji, to i oszczędności w budżecie i na zdjęciach do kampanii wyborczych będzie ładnie i kolorowo nawet w widoku z satelity.

erazm

Anuluj