UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to akurat ważne, że nie rządzą, zobacz sobie na ich przedstawicieli w RM, jak ochoczo klaszczą do pomysłów obecnej władzy. To jest jeden wielki kawał betonu, w tym układzie nawet partii politycznych nie ma, to taka iluzja żeby plebs mógł pokrzykiwać za swoim wodzem plemiennym.


Anuluj