UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak to akurat ważne, że nie rządzą, zobacz sobie na ich przedstawicieli w RM, jak ochoczo klaszczą do pomysłów obecnej władzy. To jest jeden wielki kawał betonu, w tym układzie nawet partii politycznych nie ma, to taka iluzja żeby plebs mógł pokrzykiwać za swoim wodzem plemiennym.