UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały podest jest własnością Sielanki. Na to obywatele głosując na w Budżecie Obywatelskim postanowili wydać pieniądze. Jeśli ktoś ma uwagi to niech napisze własny projekt. Może zdobędzie poparcie obywateli miasta.
Jan zainteresowany