UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cały podest jest własnością Sielanki. Na to obywatele głosując na w Budżecie Obywatelskim postanowili wydać pieniądze. Jeśli ktoś ma uwagi to niech napisze własny projekt. Może zdobędzie poparcie obywateli miasta.

Jan zainteresowany

Anuluj