A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niech zlikwidują zbk będzie więcej $
Piniędzy ni ma na kawałek chodnika, a wariaci postulują przedłużenie torów tramwajowych pod muszlę w Bażantarni, które by kosztowało miliony, a korzystało 10 osób dziennie. XD
Żałosne elblaskie urzedasy...
Komu nie pasi niech sam zrobi bo jego podatki albo ich brak nie sprawi że kasa spada jak liście z drzew... mamy efekty rozliczania partii i polityków.... trzeba rozsądnie, rozważnie i uczciwie podzielić budżet miasta !
Ale się burzycie w komentarzach haha lecz takie cyrki dzieją się w całym kraju. PUBLICZNE PIENIĄDZE są przejadane.
Może reszta tego chodnika będzie robiona na tik toku?
To zadanie w sam raz dla Marka Kamma. Czas działać! Ten odcinek powinien być zmodernizowany kompleksowo tak aby w przyszłości nie było konieczności wykonywania poprawek dopiero co przebudowanego odcinka.
przestańcie remontować ulice i chodniki z BO. Jeśli olsztyn dostaje kase na remont i budowe wszystkiego to Elblag też powinien otrzymywać pieniadze. Są dwa równorzedne miasta czy fikcja. Jesli ma tak dalej być Elbląg odejdzie od warmi i mazur.
A przepraszam w Budżecie nie powinno być 520 tys. zł zaplanowane (to wynika z Budżetu Obywatelskiego) a nie 400 tys. zł. ??? Za resztę można by zrobić całość!!!
Ten chodnik powstał razem z budynkiem. Ma ponad 50 lat. Od początku wyglądał jak prowizorka. Wreszcie ktoś go zauważył, może ktoś wplywiwy przechodząc tam potknął się i wybił zęby? Teraz go zrobią w swój minimalistyczny sposób albo tak że za trzy lata odpadną płytki i trzeba będzie wymieniać nawierzchnię jak na mostach Starego Miasta. Ale to nic. Ważne że PiS nie rządzi. Uśmiechamy się!