Wybrany wątek opinii
Część nalezy do SIELANKI
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Cały podest jest własnością Sielanki. Na to obywatele głosując na w Budżecie Obywatelskim postanowili wydać pieniądze. Jeśli ktoś ma uwagi to niech napisze własny projekt. Może zdobędzie poparcie obywateli miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Jan zainteresowany - Obywatele nie muszą mieć pełnej wiedzy na temat co jest czyja własnością. Obywatele natomiast zbieraja żniwo różnych durnych decyzji i realizacji tych czy owych, a gdy czara sie przelewa łapia sie pierwszej okazji jaka jest w tym wypadku BO czyli ich pieniadze jak sądze aby zmienić cos co dawno powinno być zmienione. Pisanie własnych projektów to nie jest warunek do tego aby mieć uwagi.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Jan zainteresowany - Proszę to udowodnić. Nic nie wiem, ale sobie napiszę, taka "filozofia". Może spacer do UM? i filozofowanie zniknie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Przecież ta informacja jest publiczna. Poza tym warto zapoznać się z projektem zgłoszonym do BO. Proszę się nie ośmieszać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2