Wybrany wątek opinii

Część nalezy do SIELANKI
(2024.09.06)
Cały podest jest własnością Sielanki. Na to obywatele głosując na w Budżecie Obywatelskim postanowili wydać pieniądze. Jeśli ktoś ma uwagi to niech napisze własny projekt. Może zdobędzie poparcie obywateli miasta.
Jan zainteresowany (2024.09.06)
@Jan zainteresowany - Obywatele nie muszą mieć pełnej wiedzy na temat co jest czyja własnością. Obywatele natomiast zbieraja żniwo różnych durnych decyzji i realizacji tych czy owych, a gdy czara sie przelewa łapia sie pierwszej okazji jaka jest w tym wypadku BO czyli ich pieniadze jak sądze aby zmienić cos co dawno powinno być zmienione. Pisanie własnych projektów to nie jest warunek do tego aby mieć uwagi.
(2024.09.06)
@Jan zainteresowany - Proszę to udowodnić. Nic nie wiem, ale sobie napiszę, taka "filozofia". Może spacer do UM? i filozofowanie zniknie.
(2024.09.06)
Przecież ta informacja jest publiczna. Poza tym warto zapoznać się z projektem zgłoszonym do BO. Proszę się nie ośmieszać.
Jan zainteresowany (2024.09.07)
Powrót do komentarzy